O Nas

O Nas SSQ

Wyznaczamy najwyższe standardy łupka i wspaniałych budynków pokrytych naszym łupkiem

Musi być jakiś powód, dla którego tysiące architektów, setki dekarzy i niezliczona liczba właścicieli domów na całym świecie decyduje się polegać na SSQ, żeby uzyskać piękny i cechujący się najwyższą jakością dach.

Jeżeli potrzebujesz zapierającego dech w piersiach dachu, który jednocześnie okaże się zarówno niezawodnym i wytrzymałym, jak i estetycznie olśniewającym , Twój wybór musi paść na SSQ.

Łupek SSQ to nie tylko materiał, który kładzie się na dach. Jego styl i jakość posiadają wieloletnią tradycję.

Wierzymy, że dach nie jest po prostu dachem. A Ty?

Jako jeden z wiodących na światowym rynku producentów i dostawców produktów łupkowych, pomogliśmy już niezliczonej liczbie ludzi uzyskać wzbudzające podziw wykończenie jakiego szukali.

Architekci zaczęli polegać na naszym stylu i stałej , sprawdzonej jakości oraz idealnego dachu niezależnie od projektu.

Wykonawcy i Handlowcy polegają na naszych zasobach cechujących się różnorodnością oraz wsparciem ekspertów.

Właściciele domów wybierają nas za każdym razem aby otrzymać wyjątkowy i naturalny dach, który idealnie będzie sprawdzał się przez długi czas.

Bez względu na projekt mamy to czego potrzebujesz.

SSQ w Wielkiej Brytanii

Firma SSQ została założona w 1983 roku

Firma SSQ została założona w 1983 roku. Powstała jako pierwsza firma zajmująca się transportem hiszpańskiego łupka do Wielkiej Brytanii.

SSQ (znana wcześniej jako Spanish Slate Quarries, czyli Hiszpańskie Kamieniołomy Łupka) to firma utworzona w 1983 roku w celu importowania wysokiej jakości hiszpańskiego łupka do Wielkiej Brytanii. Jej powstanie było świadomym posunięciem założyciela i prezesa Ahmeda El-Helw, który zauważył braki w dostawie lokalnych materiałów, jakie mogłyby zaspokoić zapotrzebowanie i sprostać wymaganiom nieustannie poszerzającego się brytyjskiego rynku nieruchomości.

Napędzany wiarą w piękno i trwałość łupków, a także zainteresowanie usługą na wysokim poziomie, nasz prezes stworzył pierwszą firmę zajmującą się importem wysokich jakościowo łupków na rynek brytyjski.

Dzisiaj posiadamy największe zapasy naturalnego łupka w Wielkiej Brytanii z minimalnym pakietem akcji o wartości dwóch milionów w dowolnym czasie. Nie tylko jako dostawcy, lecz także właściciele kamieniołomów, wyznaczyliśmy standardy dla innych dostawców naturalnego łupka.

SSQ w Europie i na świecie z łupkiem z różnych miejsc na ziemi

Posiadamy swoich przedstawicieli w 22 krajach

Posiadamy swoich przedstawicieli w 22 krajach. Nasze biuro logistyczne znajduje się w Hiszpanii, a kamieniołom w Argentynie

W ostatnich latach firma SSQ stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna, a nasz łupek zaczęto poszukiwać na całym świecie… Jest to dowodem naszych dostaw – łupków charakteryzujących się nieustannie wysoką jakością.

Dzięki naszym przedstawicielom w 22 krajach, biuru logistycznemu w północno-zachodniej Hiszpanii i naszemu własnemu kamieniołomowi w centralnej Argentynie, bez względu na to gdzie akurat jesteś, nie musisz obawiać się o jakość świadczonych przez nas usług.