Łupek Domiz – gruba tekstura i głęboka niebiesko-szara barwa, olśniewając e wykończenie każdego budynku

Domiz

Łupek SSQ Domiz jest uzyskiwany z gór Cabrera w północno-zachodniej Hiszpanii i ręcznie dzielony specjalnie dla SSQ.

Jeżeli poszukujesz nieco bardziej szarego wykończenia swojego dachu, Domiz będzie najlepszym rozwiązaniem. Jego głęboka niebiesko-szara kolorystyka, połączona z głęboką i grubą teksturą, daje niespotykane wykończenie za każdym razem.

Zobacz unikalne cechy Domiz przedstawione szczegółowo – pobierz pełną broszurę już teraz

Popularny w Europie, perfekcyjny w Walii

Oprócz tego, że Domiz wybierany jest w Wielkiej Brytanii i całej Europie, jest on także bardzo podobny pod względem swojego wyglądu do nieistniejącego już kamieniołomu Ffestiniogg w Walii, więc staje się coraz częściej wybierany przez specyfikatorów jako solidna alternatywa do walijskiego łupka.

Jeżeli jesteś zainteresowany alternatywą niebiesko-szarego walijskiego łupka, kliknij tutaj, żeby zamówić darmową próbkę.

Udowodniona jakość

Domiz osiąga znakomite wyniki podczas testów BS EN 12326, uzyskując wszystkie istotne klasyfikacje A1-T1-S1. Został także przetestowany w ramach rygorystycznego Standardu Belgijskiego STS 34.03.6.

Domiz wykorzystuje się w Wielkiej Brytanii od 1996

Domiz wykorzystuje się w Wielkiej Brytanii od 1996

Łupek Domiz wykorzystuje się w Wielkiej Brytanii od 1996, więc posiada on już spore doświadczenie w oferowaniu sprawdzonej jakości i długotrwałego estetycznego piękna. Możesz zobaczyć kilka analiz przypadków, podczas których wykorzystano Domiz, aby uzyskać oszołamiający efekt.

Dowiedz się więcej na temat jakości i cech charakterystycznych – kliknij tutaj, żeby pobrać broszurę Domiz.

Gwarancja Domiz

Nigdy nie powinieneś ponosić ryzyka podczas wybierania tego, co położyć na swój dach. Jeżeli nie możesz zaufać dachowi nad swoją głową, na czym wtedy możesz polegać?

Z tego względu bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność i gwarantujemy Ci, że Twój dach Domiz będzie idealnie sprawdzał się do 75 lat. Możesz usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się jego zniewalającym wyglądem.

Kliknij tutaj, żeby pobrać pełną broszurę już teraz.

Dlaczego Domiz?

Głęboka niebiesko-szara barwa oraz głęboka

Głęboka niebiesko-szara barwa oraz głęboka i gruba tekstura oferują olśniewające wykończenie każdego budynku

Oprócz tego, że Domiz wybierany jest w Wielkiej Brytanii i całej Europie, jest on także bardzo podobny pod względem swojego wyglądu do nieistniejącego już kamieniołomu Ffestiniogg w Walii, więc staje się coraz częściej wybierany przez specyfikatorów jako solidna alternatywa walijskiego łupka.

Jeżeli jesteś zainteresowany alternatywą niebiesko-szarego walijskiego łupka, kliknij tutaj, żeby zamówić darmową próbkę.