Łupek Del Carmen – najbardziej charakterystyczny łupek na świecie

Del Carmen

Łupek dachowy SSQ Del Carmen, ze względu na swoją charakterystyczną delikatnie pomarszczoną teksturę, głęboki niebiesko-czarny kolor i wyróżniające się podłużne ziarna, zwieńczy Twój budynek w naprawdę spektakularnym stylu.

Kliknij tutaj, żeby pobrać pełną broszurę Del Carmen.

Ekskluzywny łupek z kamieniołomu Del Carmen w górach Carbera północno-zachodniej Hiszpanii jest nieustannie wybierany przez architektów na całym świecie ze względu na swoje niezrównane piękno i wyjątkowo wysoką jakość. Unikalny kolor jest całkowicie naturalny i nie straci swojej intensywności nawet na skutek działania najsilniejszych promieni słonecznych.

W przeciwieństwie do innych typów, każdy łupek Del Carmen pochodzi z tej samej nieprzerwanej spoiny wysokiej jakości kamienia. Inne typy można zastąpić łupkiem pochodzącym z różnych kamieniołomów i innych spoin, lecz jeżeli mowa o Del Carmen, nie ma jego zamienników.

Wiemy, że zależy Ci na tym, aby zaufać wybieranym przez siebie łupkowym płytkom dachowym, które powinny charakteryzować się odpowiednią jakością, wytrzymałością i czystym pięknem… Dzięki Del Carmen możesz otrzymać to wszystko.

Zobacz analizy wykorzystania Del Carmen tutaj.

Zaufanie na najwyższym poziomie

Riverstone został zaakceptowany przez English Heritage i Historic Scotland

Riverstone został zaakceptowany przez English Heritage i Historic Scotland jako alternatywa lokalnego kamienia

Udowodniono, że Del Carmen charakteryzuje się znakomitą jakością, dzięki czemu jest jednym z niewielu importowanych łupków, które w przeszłości zostały zaakceptowane do użycia jako alternatywa lokalnego materiału przez English Heritage i Historic Scotland, wiodące organy, odpowiedzialne za ochronę brytyjskich obiektów zabytkowych, jak na przykład Pałac Buckingham czy Muzeum Brytyjskie.

Często uważany za bardziej pożądany niż walijski łupek ze względu na swój ciemniejszy kolor, Del Carmen posiada również certyfikat upoważniający do wykorzystywania go na obszarze Parku Narodowego Snowdonia w północnej Walii, jak również przez władze francuskie (Francuzi bardzo dobrze znają się na tym – nie bez powodu trafia do nich aż 80% światowej produkcji lupków!).

Zamów darmową próbkę, klikając tutaj

Przetrwanie budynku gwarantowane

Jeżeli chodzi o wybór tego, co umieścić na Twoim dachu, nie powinno towarzyszyć Ci żadne ryzyko. Właśnie dlatego bierzemy na siebie całe ryzyko i gwarantujemy Ci wytrzymałość Twojego dachu przez sto lat. Ze względu na to, że żywotność budynku z reguły jest krótsza, z gwarancją SSQ Twój dach przetrwa cały okres jego wykorzystywania.

Jesteśmy w stanie to zrobić, ponieważ z doświadczenia wiemy, że Twój dach będzie wytrzymały. Nigdy nie zanotowaliśmy żadnej porażki podczas wykorzystywania Del Carmen (zarówno w przypadku stosowania go jako materiał dachowy, jak i z perspektywy estetycznej), odkąd pierwszy raz wykorzystaliśmy go w Wielkiej Brytanii czy innych krajach europejskich.

Kliknij tutaj, żeby pobrać pełną broszurę Del Carmen.

Udowodniona jakość

Del Carmen posiada status NF 228

Del Carmen posiada status NF 228 i umożliwia śledzenie kodu kreskowego, dzięki czemu posiadasz pewność, że nieustannie uzyskujemy wysokiej jakości łupek

Del Carmen za każdym razem znakomicie sprawdza się podczas jego testowania, biorąc pod uwagę jakikolwiek standard. Zarówno jeżeli chodzi o żmudne Norm Francais (NF228), równie wiele wymagający amerykański standard ASTM, czy obecny Standard Europejski (BS EN 12326), przetestowaliśmy wyniki, żeby ukazać niezwykłą spójność łupków przez lata. Pobierz broszurę, żeby zobaczyć wyniki testów.

Jako że Del Carmen ma doceniany status NF 228, daje on możliwość śledzenia kodu kreskowego, dzięki czemu możesz uzyskać stuprocentową pewność, że za każdym razem otrzymujesz spójny i charakteryzujący się najwyższą jakością łupek.

Odwiedź źródło

Regularnie organizujemy wycieczki do naszego kamieniołomu Del Carmen w Hiszpanii

Regularnie organizujemy wycieczki do naszego kamieniołomu Del Carmen w Hiszpanii

W Del Carmen naszym adresem jest nasza nazwa. Nasze łupki pochodzą z tego samego kamieniołomu – od projektu do projektu i od dekady do dekady – możemy to zagwarantować. Serdecznie zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego miejsca; regularnie organizujemy wycieczki, żeby w ten sposób podziękować naszym wspaniałym klientom:

Del Carmen: Crta. León s/n, 24.746 La Baña, España

Kliknij tutaj, żeby pobrać pełną broszurę Del Carmen.