Łupki Dachowe

Bez względu na projekt, jeżeli potrzebujesz pięknego i charakteryzującego się wysoką jakością łupka, SSQ daje Ci najlepszy wybór. Każdy nasz podpis dotyczący łupków SSQ stanowi gwarancję, że otrzymasz dach bez najmniejszego ryzyka.

Riverstone

Riverstone

Stuletnia gwarancja SSQ „Ultra range”

Diament wśród naturalnych łupków dachowych, zielono-szary łupek Riverstone „Phyllite” jest rzadko spotykany, wyjątkowo wytrzymały i całkowicie zniewalający. Jego jakość i ekskluzywność stanowią odpowiedzią na to, dlaczego używa się go podczas realizacji najbardziej prestiżowych projektów, nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz również na całym świecie. Jeżeli szukasz absolutnie najlepszego – „tego czegoś” dla swojego dachu, okładziny czy projektu architektonicznego – powinieneś przeczytać więcej o Riverstone.

Del Carmen

Del Carmen

Stuletnia gwarancja SSQ „Ultra range”

Łupek dachowy SSQ Del Carmen, ze swoją charakterystyczną delikatnie pomarszczoną i rozszczepioną strukturą oraz głębokim niebiesko-czarnym kolorem, zwieńczy Twój budynek w naprawdę spektakularnym stylu. Ekskluzywny łupek z kamieniołomu Del Carmen w górach Cabrera północno-zachodniej Hiszpanii jest nieustannie wybierany przez architektów na całym świecie ze względu na swoją niezrównaną piękność i wyjątkowo wysoką jakość. Dowiedz się więcej o Del Carmen.

Domiz

Domiz

75-letnia gwarancja SSQ „First range”

Ten hiszpański łupek posiada grubą teksturę i intensywne niebiesko-szare zabarwienie, które daje wspaniałe wykończenie każdego budynku. Jeżeli szukasz bardziej szarego wykończenia dachu, Domiz okaże się perfekcyjny. Ze względu na to, że jest uznawany zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i pozostałych krajach europejskich, Domiz staje się także coraz częściej wybierany przez specyfikatorów jako solidna alternatywa łupków walijskich. Dowiedz się więcej o Domiz.